Результати співпраці ЗНТУ–Проком

11.04.2014 11:42

news-20140411-00Восени 2013 року рамках проекту TEMPUS ICo-op «Промислова співпраця та креативна інженерна освіта на основі дистанційного інженерного та віртуального інструментарію» була укладена угода між ЗНТУ (кафедра програмних засобів та кафедра управління персоналом і економіки праці) та ТОВ «Проком». Сторони домовились об'єднати зусилля з метою підготовки кадрів для ІТ-галузі, а саме сфери розробки, впровадження та супроводу програмних продуктів фірми «1С».

Основні напрямки співпраці:

  • обмін професійною, освітньою інформацією і практичним досвідом;
  • проведення сумісних заходів, а саме олімпіад, конкурсів, які будуть сприяти підвищенню рівня підготовки майбутніх фахівців;
  • організація теоретичного навчання та стажування студентів на базі Центру Сертифікованого Навчання ТОВ «Проком»;
  • організація дипломування та практики студентів;
  • сприяння працевлаштуванню випускників ЗНТУ.

На першому етапі відбулися зустрічі представників ТОВ з студентами вказаних кафедр. Під час цих заходів, директор ТОВ Бутенко С.М. та Керівник Центру Сертифікованого Навчання ТОВ «Проком» Столярчук І.А. розповіли про особливості роботи сучасних IT-фахівців та компетенції, необхідні сьогодні в галузі комплексної автоматизації обліку та управління підприємством з використанням програмного комплексу «1С:Підприємство».

В листопаді 2013 року пілотна група з шести студентів кафедри програмних засобів прослухала сертифікований курс «Вступ в конфігурування в системі «1С:Підприємство». Основні об'єкти. Версія 8.2» на базі Центру Сертифікованого Навчання ТОВ «Проком». Студенти отримали відповідні Свідоцтва.

Наступним етапом співпраці стало стажування у січні 2014 року наших студентів на базі Центру Сертифікованого Навчання, по закінченні якого вони успішно здали сертифікаційний іспит на знання основних механізмів платформи «1С:Підприємство 8.2». та отримали відповідні Сертифікати «1С:Фахівець».

На цей час студентки Марина Цисарук, Марія Спірідонова, Людмила Медведєва працюють над дипломними роботами бакалавра за реальною тематикою, запропонованою фахівцями ТОВ «Проком», отримують потрібні консультації та вдосконалюють свої знання і практичні навички. Фахівці компанії впевнені, що ці студенти отримають гарну можливість реалізуватися в обраній професії.

Пархоменко А.В.
доцент кафедри програмних засобів

img-000
На фото Керівник Центру Сертифікованого Навчання ТОВ «Проком» Столярчук І.А. та студенти кафедри програмних засобів