Реалізація програми мобільності Erasmus+

01.03.2017 00:43

Вже другий рік в Запорізькому національному технічному університеті виконується проект кредитної мобільності програми Erasmus+ KA1 2016-1-BE02-KA107-017264, в рамках якого наші аспіранти та студенти мають можливість пройти навчання в Католицькому університеті Льовен, Бельгія.

За півтора року виконання програми в кампусі Де Наір вже пройшли навчання 2 аспіранти та 5 студентів (стаття «Реалізація академічної мобільності викладачів та студентів ЗНТУ»стаття «Нові можливості академічної мобільності до Католицького Університету Льовена (Бельгія)»). Кожний досвід був унікальним як для студентів, так і для виконавців програми.

На навчання у весінньому семестрі в Кампус Де Наір прибула найбільша за весь час виконання програми делегація з ЗНТУ – 3 студенти магістратури та 1 аспірант. Навчання проходять в містах Сінт-Каталін Вавер та Мехелен. Вже закінчився перший місяць їх перебування в кампусі, і не зважаючи на те, що офіційно семестр розпочався з 13-го лютого, 3-го березня студенти повинні надати перший звіт з виконання їх магістерських робіт. В цьому семестрі наші аспіранти та студенти виконують такі дослідження:

  • Робототехніка. Дослідження та розробка, аспірантка 3 року навчання О. Гладкова (Наукові керівники від KU LEUVEN: Dr. Ing. P. Pelgrims and D. Van Merode, науковий керівник від ЗНТУ к.т.н., доцент А.В. Пархоменко)
  • Використання технологій комп'ютерного зору для виявлення центрів кокосових і пальмових дерев та класифікації їх крон на аерофотознімках, студентка гр. КНТ-112м Марія Захарова (Наукові керівники у КУ Левен: Prof. Dr. Ir. Toon Goedemé, Ir. Steven Puttemans, науковий керівник у ЗНТУ: к.т.н., проф. Дубровін В.І.)
  • Статичні і динамічні властивості проекційних зварних швів, виконаних за допомогою круглого та сегментованого проектування, студент гр. ІФ-212м Ярослав Скорик (Науковий керівник KU Leuven – Patrick Van Rymenant, науковий керівник від ЗНТУ – к.т.н., доцент Ткач Д.В.)
  • Реінжиніринг програмного забезпечення для оптимізації параметрів різання процесу токарної обробки, студентка гр. КН-412м Поліна Шинкаренко (Наукові керівники від KU Leuven – Dr. Ing. Peter Arras, Prof. P. Kruth, науковий керівник від ЗНТУ – к.т.н., доцент Табунщик Г.В. )

Побажаємо нашим студентам успіху і творчого натхнення в виконанні їх магістерських робіт.

Більш детальну інформацію про програму можна отримати за посиланням http://zntu.edu.ua/?q=node/1772