Перемоги в обласному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-2016

27.04.2016 18:48

16 квітня 2016 року у Запорізькому національному університеті відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM (обласний). I етап олімпіади одночасно є 1/8 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM.

Спонсором олімпіади виступила IT-компанія Livestream.

Загалом в обласному етапі студентської олімпіади з програмування прийняли участь 30 команд з 7 ВНЗ Запорізької області.

Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) на олімпіаді представляли 17 команд з 5 кафедр. Відмітимо, що це рекордна кількість команд від ЗНТУ за весь час існування олімпіади.

Кафедру програмних засобів ЗНТУ на олімпіаді представляли 8 команд:

ZNTU_ByteShift: Грішин Микита Вячеславович, Шатохін Данило Сергійович, КНТ-412, Блощинська Наталія Вікторівна, КНТ-422, VI курс;

ZNTU_Kappatalize: Твердохліб Євгеній Романович, КНТ-213, Міщенко Максим Євгенович, КНТ-413, III курс, Ковальчук Анжеліка Олегівна, КНТ-512, VI курс (збірна команда кафедри програмних засобів та кафедри комп'ютерних систем та мереж);

ZNTU_Pro100Team: Пуляєв Денис Вікторович, Падалкін Євгеній Дмитрович, Чудновець Андрій Миколайович, КНТ-413, III курс;

ZNTU_Solution: Глазунов Дмитро Сергійович, КНТ-414, Зайцев Денис Андрійович, Ільїн Едуард Михайлович, КНТ-424, II курс;

ZNTU_ToAcme: Зубко Едуард Олегович, Хохлова Варвара Сергіївна, КНТ-415, Шинкарьов Андрій Олексійович, КНТ-115, I курс;

ZNTU_PiecesOfFlare: Сиротенко Ігор Олексійович, Шемберко Юрій Анатолійович, Лимарєв Ігор Олегович, КНТ-415, I курс;

ZNTU_JustMagiC++: Лукашенко Юрій Олексійович, Зінов'єв Станіслав Дмитрович, Корнієнко Ігор Сергійович, КНТ-115, I курс;

ZNTU_C++NoRegrets: Короткий Олександр Вадимович, КНТ-413, III курс, Мороз Олександр Іванович, КНТ-115, I курс, Калоян Карен Арменович, КНТ-415, I курс;

Тренер команд − старший викладач кафедри програмних засобів Миронова Наталя Олексіївна.

Кафедру комп'ютерних систем та мереж ЗНТУ на олімпіаді представляли 4 команди:

ZNTU_NewProject: Єльський Владислав Васильович, КНТ-614, II курс, Щербак Семен Олександрович, КНТ-615, I курс, Пархоменко Марина Олександрівна, КНТ-515, I курс;

ZNTU_WEB_WORKERS: Дирман Ксенія Валентинівна, КНТ-514, Ткаченко Олександр Олександрович, КНТ-524, Волинська Анастасія Валеріївна, КНТ-424, II курс, (збірна команда кафедри комп'ютерних систем та мереж та кафедри програмних засобів);

ZNTU_Palindrome: Якубчук Вадим Олександрович, Черненко Антон Сергійович, Солов'ян Володимир Андрійович, КНТ-513, III курс;

ZNTU_SEEK_AND_DESTROY: Сергєєв Олексій Дмитрович, Тищенко Владислав Олегович, Білик Євгеній Володимирович, КНТ-612, VI курс.

Тренер команд − старший викладач кафедри комп'ютерних систем та мереж Польська Ольга Володимирівна.

Кафедру системного аналізу та обчислювальної математики ЗНТУ на олімпіаді представляли 2 команди:

ZNTU_KernelPanic: Чеботарьов Олександр Анатолійович, Бабець Дар'я Юріївна, КНТ-812, VI курс, Аввакумова Анна Миколаївна, КНТ-814, II курс.

ZNTU_IT_Crowd: Єфімов Роман Валерійович, Шевченко Владислав Ігорович, Вахлаєва-Висоцька Анна Андріївна, КНТ-814, II курс.

Тренер команди − здобувач кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Широкорад Дмитро Вікторович.

Кафедру захисту інформації ЗНТУ на олімпіаді представляли 2 команди:

ZNTU_Crutch_Stackers: Войтiх Максим Iгоревич, Грицев Владислав Ігорович, Коба Богдан Сергійович, РТ-815, I курс;

ZNTU_Lavanda: Хвостенко Андрій Іванович, Литовка Тетяна Василівна, Яцький Олег Віталійович, РТ-813, III курс.

Тренер команди − доцент кафедри захисту інформації Неласа Ганна Вікторівна.

Кафедру інформаційних технологій електронних засобів ЗНТУ на олімпіаді представляла команда ZNTU_Breakdown: Колосов Костянтин Сергійович, РТ-113, Авраменко Сергій Олександрович, РТ-513, III курс, Калініченко Антон Романович, РТ-115, I курс.

Тренер команди − доцент кафедри інформаційних технологій електронних засобів Шило Галина Миколаївна.

Переможці області в абсолютному заліку:

перше місце виборола команда ZNTU_Kappatalize (ЗНТУ);

друге місце посіли команди BSPU_Code_junkies (Бердянський державний педагогічний університет) та ZNTU_ByteShift (ЗНТУ);

на 3 місці – команди ZSEA Luckyteam (Запорізька державна інженерна академія), ZNTU_Pro100Team (ЗНТУ) та команда першокурсників ZNTU_ToAcme (ЗНТУ).

Детальні результати можна знайти на сайті http://ejudge.znu.edu.ua/ejudge/standings81.html

acm2016