Школа-семінар

Школа-семінар за міжнародним проектом «Європейсько-український ступінь магістра з програмного забезпечення»

У жовтні 2007 р. в ЗНТУ проводилася школа-семінар за міжнародним проектом «Європейсько-український ступінь магістра з програмного забезпечення». У роботі школи взяли участь викладачі – представники технічних університетів Чехії (м. Ліберець), Польщі (м. Вроцлав) та України (м. Житомир та м. Запоріжжя), а також студенти магістратури, які навчаються в ЗНТУ за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем».

Учасників проекту щиро привітали від організаторів школи ректор ЗНТУ Сергій Бєліков та проректор з гуманітарних питань та міжнародних зв’язків Олександр Андрієнко.

Метою проекту є спільна підготовка навчальних курсів для студентів-програмістів. Протягом роботи школи були заслухані лекції викладачів – учасників проекту, продемонстровані розроблені навчально-методичні матеріали, відбувся корисний обмін думками.

Чеські професори Мирослав Голубець та Ярослав Млинек розповіли про м. Ліберець, свій університет, а також про організацію підготовки магістрантів у Чехії.

Делегація житомирських викладачів на чолі з завідувачем кафедри програмного забезпечення обчислювальної техніки Олександром Данильченком презентувала робочі програми з окремих дисциплін проекту.

Викладачі Інституту інформатики та радіоелектроніки ЗНТУ звітували про виконану роботу зі створення навчально-методичного забезпечення та показали гостям матеріально-технічну базу інституту.

Куратор проекту – професор Вроцлавської політехніки Ян Квятковський спілкувався із студентами кафедри програмних засобів ЗНТУ, які матимуть змогу навчатися у м. Вроцлав.

Організатори запропонували гостям цікаву культурну програму. Гості ознайомилися з колекцією експонатів музею зброї, відвідали заводи «Хортиця» та «АвтоЗАЗ», а також побували на острові Хортиця та біля Запорізького дуба.

Наприкінці школи було проведено круглий стіл. Гості відзначили високий рівень науково-методичної підготовки навчальних дисциплін у ЗНТУ та подякували організаторам школи за теплий прийом.

Проведення школи-семінара в ЗНТУ сприяло зміцненню міжнародних зв’язків між слов’янськими державами та поглибленню інтеграції України до Європейської спільноти.