Партнерство та співробітництво

Головна сторінка » Партнерство та співробітництво

Кафедра програмних засобів ЗНТУ приділяє значну увагу співробітництву з іноземними та українськими компаніями у сфері інформаційних технологій.

Зокрема з 2006 р. встановлено та підтримуються .зв’язки з італійськими компаніями Multinetworks s.r.l., MPA Group s.r.l., AP Consulting, а також їхніми представництвами в Україні. Значна кількість випускників кафедри проходила стажування та знаходила роботу в представництвах цих компаній в Запоріжжі. Під керівництвом професора кафедри. С.О. Субботіна студенти кафедри програмних засобів брали участь у виконанні науково-дослідних робіт компанії MPA Group, що пов’язані з розробкою систем штучного інтелекту та обробки фото- й відеоданих для автоматизації спостереження за автомагістралями в Італії та станом водіїв транспортних засобів.

Студенти кафедри мають змогу під час вивчення навчальних курсів ознайомитися з матеріалами спільних з іноземними партнерами розробок, отримати практичний досвід створення складних програмних систем з елементами штучного інтелекту, навчитися працювати у команді та встановити контакти з іноземними роботодавцями.

Кафедра веде активну співпрацю з підприємствами різних форм власності регіону, зокрема, ВАТ “Мотор Січ”, ЗМКБ “Прогрес” ім. О.Г. Івченка, НВК “Хартрон-Юком”, ТОВ “МПА Груп”, AP Consulting та ін., де спільно зі співробітниками кафедри вирішуються наукові завдання, викладачі кафедри проходять стажування, організовано практику, дипломування та працевлаштування студентів.

Школа-семінар за міжнародним проектом «Європейсько-український ступінь магістра з програмного забезпечення»