Нові партнери

05.09.2017 00:28

Кафедра програмних засобів ЗНТУ розширює співробітництво з провідними ІТ-підприємствами регіону в межах міжнародного проекту «Центри передового досвіду для молодих учених» (CERES, реєстр. № 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES) програми «Темпус» Європейського Союзу.

7 березня 2017 р. на кафедрі програмних засобів відбулася зустріч представників компаній QATestLab та PowerCode зі студентами кафедри програмних засобів.

Представник компанії QATestLab М. Гречуха прочитав лекцію студентам про основи тестування програмного забезпечення. Студенти змогли дізнатися про те, що таке тестування, яке воно займає місце у процесі створення програмного забезпечення, які вимоги висуваються до фахівців з тестування.

Представник компанії PowerCode Н. Лубенець розповіла про компанію, умови праці, перспективи працевлаштування.

Компанії, що працюють в Запорізькому регіоні, відчувають гостру потребу у випускниках IT-спеціальностей. Тож співпраця з провідною IT-кафедрою ЗНТУ – кафедрою програмних засобів забезпечує їм змогу інтегрувати науку, освіту і виробництво, утворивши своєрідний «трикутник знань». Це забезпечить компаніям вплив на навчальний процес, студентів і викладачів, а кафедрі програмних засобів дає змогу отримувати зворотній зв'язок від індустрії.

Студенти, що брали участь у зустрічі, отримали інформаційні буклети та сувеніри від компаній.

Сергій СУББОТІН
завідувач кафедри програмних засобів,
локальний координатор
проекту Темпус CERES в ЗНТУ