Історія участі команд кафедри програмних засобів в 2014 році

Головна сторінка » Наукова робота зі студентами » Олімпіади » Історія участі команд кафедри програмних засобів в 2014 році
Міжнародна Зимова школа з програмування

14-24 лютого 2014 в Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ) була проведена Міжнародна Зимова школа з програмування.

В 2014 році участь прийняло 94 команди (зарубіжних 18) з 5 країн: України, Російської Федерації, Білорусії, Грузії та Казахстану. Всього учасників − 286 , з яких 19 дівчат та 35 школярів.

Запорізький національний технічний університет на Зимовій школі представляла команда ZNTU_SetUp (Задорожній Євген Віталійович, Безсонов Андрій Георгійович, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-411, 3 курс) завдяки підтримці профкому студентів ЗНТУ.

Зимова школа проводилась серед кращих команд університетів, у відповідності з міжнародними правилами АСМ.

За результатами школи команда ZNTU_SetUp виступила відмінно та увійшла в першу десятку серед 45 команд провідних ВНЗ України, Російської Федерації, Білорусії, Грузії та Казахстану.

_MG_2249

 

I етап (обласний)

Команди ZNTU_SetUp, ZNTU_ByteShift, ZNTU_Kappatalize, ZNTU_Pro100Team та ZNTU_BroForce зайняли 1, 2, 3, 4 та 7 абсолютне місце відповідно в підсумковій таблиці Запорізької області.

Склад команди ZNTU_SetUp: Задорожній Євген Віталійович, Безсонов Андрій Георгійович, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-411

Склад команди ZNTU_ByteShift: Грішин Микита Вячеславович, Шатохін Данило Сергійович, КНТ-412,Блощинська Наталія Вікторівна, КНТ-422

Склад команди ZNTU_Kappatalize: Твердохліб Євгеній Романович, КНТ-213, Міщенко Максим Євгенієвич, КНТ-413, Ковальчук Анжеліка Олегівна, КНТ-512

Склад команди ZNTU_Pro100Team: Пуляєв Денис Вікторович, Падалкін Євгеній Дмитрович, Чудновець Андрій Миколайович, КНТ-413

Склад команди ZNTU_BroForce: Лисенко Микита Едуардович, Біруля Ігор Ігорович, Грабовська Юлія Олегівна, КНТ-423

Команди ZNTU_SetUp, ZNTU_ByteShift, ZNTU_Kappatalize та ZNTU_Pro100Team пройшли до другого етапу змагань.

 

Олімпіада KPI-OPEN 2014

В липні 2014 року команда студентів ZNTU_SetUp (Задорожній Євген Віталійович, Безсонов Андрій Георгійович, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-411, 4 курс) прийняла участь у Дев’ятій міжнародній відкритій студентській Олімпіаді з програмування ім. С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-OPEN 2014» та виступила відмінно, посівши призове III місце.

olymp_2014_1

 

II етап (Південний регіон)

Дві команди студентів кафедри програмних засобів виступили відмінно: команда ZNTU_SetUp посіла II місце в підсумковій таблиці регіонального етапу (7 місце по Україні), а команда ZNTU_Kappatalize − III місце (24 місце по Україні).

За результатами ці дві команди отримали право представляти наш університет у півфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ(фінал України у вищій лізі), який проходитиме у Вінницькому національному технічному університеті.

Команда ZNTU_ByteShift пройшла у фінал України у другій групі.

olymp_2014_2

 

III етап (півфінал світу, м. Вінниця)

З 16 по 19 жовтня 2014 року відбувся півфінал світу студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC по південно-східній Європі в Вінницькому національному технічному університеті (ВНТУ), який проводився одночасно із фіналом чемпіонату України з програмування ACM-ICPC у вищій лізі.

За підсумками змагань команда ZNTU_SetUp показала відмінний результат, посівши 8 призове місце в підсумковій таблиці півфіналу світу та 7 призове місце в фіналі чемпіонату України у вищій лізі та вирішивши 7 задач з 10, а команда ZNTU_Kappatalize отримала величезний досвід та вагомі практичні навички участі у півфіналі світу, що дозволить їм у майбутньому гідно представляти ЗНТУ (вирішивши 3 задачі з 10).

сертифікат1

сертифікат2

 

III етап (фінал України, м. Харків)

Водночас у Харківському національному економічному університеті на базі кафедри інформаційних систем був проведений IIІ (фінальний) етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування у другій лізі. В олімпіаді прийняли участь біля 40 команд з усіх регіонів України, які успішно виступили у півфіналі чемпіонату України (чвертьфіналі чемпіонату світу), але не пройшли відбір у півфінал чемпіонату світу.

За підсумками змагань команда ZNTU_ByteShift, незважаючи на те, що була представлена у неповному складі, показала гарний результат, вирішивши 6 задач з 13.
Також слід відмітити команду ZNTU_BroForce: Лисенко Микита Едуардович, Біруля Ігор Ігорович, Грабовська Юлія Олегівна, КНТ-423, II курс, яка прийняла участь в фіналі України (друга ліга) поза конкурсом (онлайн), вирішивши 4 задачі з 13.