Історія участі команд кафедри програмних засобів в 2002-2011 роках

Головна сторінка » Наукова робота зі студентами » Олімпіади » Історія участі команд кафедри програмних засобів в 2002-2011 роках

На кафедрі ведеться велика робота з підготовки студентів університету до участі в олімпіадах з програмування. Заняття зі студентами проводять співробітники кафедри к.т.н., доцент Г.В. Табунщик, к.т.н., доцент С.О. Субботін, аспірант К.Ю. Бойченко, ст. викл. Г.В. Неласа.

Протягом останніх років Субботін С.О. очолював конкурсну комісію та журі регіонального та вузівського турів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування під егідою ACM. Доцент Табунщик Г.В. та аспіранти Бойченко К.Ю. і Олійник А.О. працювали у складі журі, а асистент Качан О.І. – у групі технічного забезпечення регіонального та вузівського турів Всеукраїнської олімпіади з програмування під егідою ACM

Студенти кафедри беруть активну участь у різноманітних олімпіадах з програмування. Зокрема, студенти Дарков І.В., Бойченко К.Ю., Нежевенко Д.Ю., Селезньов Ю.В., Смагін М.Є., Боговін О.І., Ляшенко П.М. під керівництвом тренера команди ЗНТУ к.т.н., доцента С.О. Субботіна перемагали у вузівському та регіональному турах, а також брали участь у всеукраїнських турах олімпіади з програмування під егідою ACM. Студент Дарков І.В. у складі команди ЗНТУ брав участь у міжнародному турі цієї ж олімпіади, що проводився у м. Бухарест, Румунія.

Кожного року кафедра проводить олімпіади з програмування на факультеті інформатики та обчислювальної техніки (доценти: Субботін С.О., Табунщик Г.В.; ст. викл.: Левада І.В., Василенко А.П.; асистент Дейнега Л.Ю.), де студенти кафедри брали активну участь і багаторазово займали призові місця (Бойченко К.Ю., Дарков І.В., Нежевенко Д.Ю., Горбенко Я.В., Ларіонов А.О., Панін Д.В., Ляшенко П.М., Люсін М.С., Вінник О.В., Паршуков А.В., Кліменко К.О., Верещак М.І., Боговін О.І., Новар О.П., Мєдвєдєв В.М., Шишко А.Ю.)

Старший викладач Неласа Г.В щороку працює в оргкомітеті та журі заочної олімпіади ЗНТУ з захисту інформації, де студенти кафедри брали активну участь та займали призові місця (Бойченко К.Ю., Сущинський Р.М). Переможці вузівської олімпіади успішно виступили у II турі олімпіади з напрямку “Інформаційна безпека” в Харківському національному університеті радіоелектроніки.