Конкурси

Студенти кафедри, які займаються науковою роботою, під керівництвом викладачів беруть участь та займають призові місця на вузівських, обласних та загальноукраїнських олімпіадах і конкурсах наукових робіт, виступають з доповідями на семінарах і конференціях.

У Всеукраїнському конкурсі на кращу наукову роботу у номінації „Інформатика” (2006 р., м. Севастополь) переміг студент Олійник А.О.

Студенти Олійник А.О., Кузнєцов Є.В., Олійник О.О. та Нежевенко Д.Ю., а також студенти Бойченко К.Ю.; Іванов Г. О., Ларіонов А.О., Панін Д. В. є переможцями обласних конкурсів різних років Запорізької обласної державної адміністрації для обдарованої молоді та відзначені преміями і дипломами.

Студенти кафедри Олійник А.О., Олійник О.О., Бойченко К.Ю., Іванов Г.О., Панін Д.В., Шишко А.Ю., Новар О.П., Павленко П.О. є переможцями конкурсу ЗНТУ на кращу студентську наукову роботу різних років у номінації "Комп’ютерні науки, програмні засоби".

Студенти Олійник А.О. та Олійник О.О. отримували стипендію міського голови м. Запоріжжя, студентів Олійника О.О. та Даркова І.В. нагороджено премією КБ "Індустріалбанк".