I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM 2015

07.05.2015 19:27

25 квітня 2015 року у Запорізькому національному університеті відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM (обласний). I етап олімпіади одночасно є 1/8 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM.

Спонсорами олімпіади виступили наступні IT-компанії: IBM, DataX, Group BWT.

Загалом в обласному етапі студентської олімпіади з програмування прийняли участь 34 команди з 7 ВНЗ Запорізької області.

Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) на олімпіаді представляли 14 команд з 5 кафедр. Відмітимо, що це рекордна кількість команд від ЗНТУ за весь час існування олімпіади.

Кафедру програмних засобів ЗНТУ на олімпіаді представляли 7 команд:

  1. ZNTU_SetUp: Задорожній Євген Віталійович, Безсонов Андрій Георгійович, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-411, IV курс;
  2. ZNTU_ByteShift: Грішин Микита Вячеславович, Шатохін Данило Сергійович, КНТ-412, Блощинська Наталія Вікторівна, КНТ-422, III курс;
  3. ZNTU_Pro100Team: Пуляєв Денис Вікторович, Падалкін Євгеній Дмитрович, Короткий Олександр Вадимович, КНТ-413, II курс;
  4. ZNTU_BroForce: Біруля Ігор Ігорович, Грабовська Юлія Олегівна, КНТ-423, II курс (у неповному складі);
  5. ZNTU_Kappatalize: Твердохліб Євгеній Романович, КНТ-213, Міщенко Максим Євгенович, КНТ-413, II курс, Ковальчук Анжеліка Олегівна, КНТ-512, III курс (збірна команда кафедри програмних засобів та кафедри комп’ютерних систем та мереж);
  6. ZNTU_Pro100Team: Пуляєв Денис Вікторович, Падалкін Євгеній Дмитрович, Короткий Олександр Вадимович, КНТ-413, II курс;
  7. ZNTU_ForsakenTeam: Глазунов Дмитро Сергійович, КНТ-414, Зайцев Денис Андрійович, Ільїн Едуард Михайлович, КНТ-424, I курс;
  8. ZNTU_Breakdown: Ткачук Єгор Миколайович, КНТ-114, I курс, Колосов Костянтин Сергiйович, Степура Роман Віталійович, РТ-113, II курс (збірна команда кафедри програмних засобів та кафедри інформаційних технологій електронних засобів).

Тренер команд − старший викладач кафедри програмних засобів Миронова Наталя Олексіївна. Також слід відмітити, що команда ZNTU_ByteShift прийняла активну участь у підготовці команд першокурсників.

Переможці області в абсолютному заліку:

  • перше місце виборола команда ZNTU_SetUp (ЗНТУ);
  • друге місце посіли команди BSPU_Code_junkies (Бердянський державний педагогічний університет) та ZNTU_Kappatalize (ЗНТУ);
  • на 3 місці – команди ZNTU_ByteShift (ЗНТУ), Tavria2 (Таврійський державний агротехнологічний університет) та ZSEA Luckyteam (Запорізька державна інженерна академія).

Детальні результати можна знайти на сайті http://ejudge.znu.edu.ua/ejudge/standings51.html

 

Координатор команд від ЗНТУ,

Миронова Наталя Олексіївна